• 16.03.2020 --- OGŁOSZENIE.

• Drodzy Rodzice!

Zgłoszenia i wnioski o przyjęcie Waszych Pociech do I klasy naszej szkoły prosimy wrzucać do brązowej skrzynki listowej, wiszącej na ścianie przedsionka,  przy wejściu głównym do szkoły.

Dziękujemy za zrozumienie.

• 10.03.2020---SPORT TO SAMO ZDROWIE!

• W naszej szkole do uprawiania sportu zachęca JUDO JOPEK TEAM z trenerami Józefem i Tomaszem Jopkami na czele. Podczas spotkania grupa judoków (w tym nasza uczennica z klasy 3b- Roksana Jopek) zaprezentowała kilka podstawowych chwytów wywołując zachwyt na twarzach uczniów.

Chętni uczniowie próbowali swoich sił na matach.
            Emocjom nie było końca!

Zajęcia judo odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 17.00 w naszej szkole.

Zachęcamy do zapisów!

• 04.03.2020--- WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI :)

•             Tłusty czwartek upłynął w naszej szkole pod hasłem „Wyślij pączka do Afryki”. Kolejny raz włączyliśmy się w akcję na rzecz dzieci z krajów misyjnych. W tym roku sprzedaliśmy – a tym samym „wysłaliśmy” do Czadu 650 pączków.

Dzięki wychowawczyniom i uczniom klas: 1a,b,c,d, 2a,b,c, 3a,b,c, 4a,b, 5b,c,d, 6c, 8a, a także dzięki wsparciu Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem p. Piotrem Gorzelakiem, nauczycielom i  uczniom wspierającym akcję, wolontariuszkom oraz pysznym pączkom z Piekarni Rogalik, na pomoc potrzebującym przekazaliśmy kwotę 870 zł.

Po naszych pączkach

nie urosły nam brzuchy,

ale nasze serca!

Za te serca

Dziękuję!

Podsumowanie akcji nastąpiło 24 lutego w Szkole Podstawowej nr 4. Wolontariusze z całej Piły mieli okazje spotkać się z misjonarzem z Czadu, zobaczyć wystawę misyjną oraz zjeść pysznego pączka :)

• 04.03.2020--- Podziękowanie

• Szczęść Boże!

Dzisiaj w imieniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 6 im. Lotników Polskich w Pile
            otrzymaliśmy darowiznę na kwotę 870,00 zł w ramach akcji "wyślij pączka do Afryki 2020". Złożona przez Was darowizna zamieni się w posiłki dla osieroconych dzieci, opiekę medyczną i lekarstwa dla chorych,nowe domy dla ubogich, czystą,zdrową wodę z 2 nowych studni.

Wasza pomoc przez ręce naszych misjonarzy kapucynów trafi do najbardziej potrzebujących.
            Bardzo dziękujemy!

Z kolejnych pączków powstaną szkoła, plac zabaw, boisko i kaplica.

Prosimy zachęcić swoich znajomych do pączkowania, wspólnie zrobimy wiele dobrego!

Misjonarze kapucyni otaczają swoją modlitwą całą Waszą społeczność.

br. Jerzy Steliga

Fundacja Kapucyni I Misje

• 02.03.2020 --- V Seminarium i Konkurs MATEMATYCZNE LABORATORIUM KULTURY

• Tegoroczna edycja konkursu odbyła się 12 lutego na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pojechaliśmy tam w mocnym składzie – Martyna Bąk i Malwina Pienierska z klasy 8a oraz Dominika Adamska z klasy 8b. Po zaciętej walce dziewczyny zajęły czwarte miejsce tracąc do zwycięzców zaledwie dwa punkty! Trzeba też dodać, że w tym roku Wydział Studiów Edukacyjnych odwiedziły reprezentacje aż 41 szkół z całej Wielkopolski. Tematem konkursu były funkcje.

W czasie zmagań uczniów nauczyciele zaproszeni zostali na część seminaryjną, w której przedstawiono ciekawe wykłady, a uczestniczy mogli wymienić się doświadczeniami z pracy z uzdolnioną matematycznie młodzieżą.

Jak co roku impreza odbywała się pod honorowym patronatem rektora UAM w Poznaniu, prorektora Szkoły Nauk Społecznych, dziekana Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu, dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty .

I jak co roku, wizyta na wyższej uczelni, była dla uczennic wielkim przeżyciem i inspirującym doświadczeniem. Konkurs pozwolił sprawdzić się w gronie 123 uzdolnionych matematyków, pokazując jak wielką rolę w naszym życiu pełni matematyka, jak ważna jest zarówno dla młodych pasjonatów ze szkoły podstawowej,  jak i profesorów UAM, którzy nas tam gościli.

Koordynator konkursu – Beata Krutel

• 02.03.2020 --- PODSTAWA PROGRAMOWA WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE

• W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi treści, jakie realizuje szkoła na zajęciach wychowania do życia w rodzinie przekazujemy państwu plik PDF z informacjami na ten temat.

KLIKNIJ TUTAJ ---------------> Wychowanie_do_zycia_w_rodzinie.pdf​​​​​​​

• 28.02.2020 --- INFORMACJE O STOŁÓWCE

• Na naszej stronie pojawiła się nowa pozycja MENU o nazwie STOŁÓWKA.

Znajdziecie tam Państwo informacje o:

- cotygodniowym jadłospisie,

- opłatach w danym miesiącu,

- regulaminie korzystania ze stołówki szkolnej.

Zawartość strony będzie dostępna po kliknięciu pozycji MENU lub obrazka STOŁÓWKA, znajdjącego się po prawej stronie strony.

ZAPRASZAMY!!!

• Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w Pile
      • sekretariat@sp6pila.dlaedu.pl
      • agatamadej@sp6pila.dlaedu.pl
      • (67) 211 74 52 fax: (67) 211 74 73
      • ul. Żeromskiego 41, 64-920 Piła
      • KLASY 1-3 SP: justyna_siekiera@o2.pl KLASY 4-7 SP oraz 2-3 GIM: agatamadej@interia.pl SPORTOWE: m.iwanicki9@wp.pl
      • 764-23-33-770

• 20.05.2020--- KILOMETRY DLA HANECZKI
    • 24.01.2020 --- INFORMACJE O ZIMOWISKU.
    • 23.01.2020--- „Puchatki” z Przedszkola nr 18 z wizytą w naszej szkole .
    • 23.01.2020 --- SALE SPOTKAŃ Z RODZICAMI
    • 21.01.2020---Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego dla uczniów klas 1
    • 21.01.2019 --- SKRÓCONE LEKCJE W ŚRODĘ.
    • 09.01.2020--- DRZEWO ŻYCIA DLA RWANDY
    • 27.12.2019--- Świąteczny dar naszych serc.  Paczka dla potrzebujących seniorów.
    • 27.12.2019--- Pomocnicy Świętego Mikołaja.
    • 21.12.2019 --- CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA.
    • 09.12.2019--- Listy Św. Mikołaja...
    • 14.12.2019--- Wigilia Miejska