• 22.02.2021--- PODZIĘKOWANIE

• Szczęść Boże!

Dzisiaj otrzymaliśmy darowiznę złożoną w imieniu Szkoły Podstawowej nr 6 im. LotnikówPolskich w Pile.Darowizna złożona została w ramach akcji "Wyślij pączka do Afryki 2021".

Misjonarze zamienią Państwa ofiarę w wysokości 300.00 PLN na posiłki dla osieroconych dzieci, lekarstwa dla chorych, czystą i zdrową wodę i wiele innych dobrych rzeczy.

Państwa pomoc przez ręce misjonarzy kapucynów trafi do najbardziej potrzebujących.

Dzięki Państwa wpłacie dzieci zjedzą ciepły posiłek, pójdą do szkoły i poczują, że ktoś o nich dba.

Bardzo dziękujemy.

Dzięki Państwa wpłacie otoczymy opieką ludzi starszych, samotnych i niezaradnych. Bardzo dziękujemy!

Dzięki Państwa wpłacie nasi misjonarze spełnią wiele uczynków miłosierdzia.

To będą Wasze uczynki miłosierdzia!

Prosimy zachęcić bliskich i przyjaciół do przyłączenia się do misyjnego dzieła Kościoła a wspólnie zrobimy wiele dobrego!

Misjonarze kapucyni otaczają Was swoją modlitwą

br. Jerzy Steliga OFMCap

• 22.02.2021 --- NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022

• Informujemy, że na stronie szkoły znajdują się dokumenty związane z naborem na nowy rok szkolny.

Aby przejść do dokumentów należy kliknąć poniższy link, lub ikonkę naboru znajdującą się po prawej stronie.

• 19.02.2021--- WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI

• „Wyślij pączka do Afryki” Pod takim hasłem kolejny raz odbyła się akcja wspierająca dzieci z misji. W dzień „pączkowego szaleństwa” czyli tłusty czwartek mieliśmy okazję pokazać jak wielkie i pełne dobra są nasze serca. Naszym najmłodszym uczniom, ich rodzicom i wychowawczyniom nie trzeba było wielu słów, by przystąpić do akcji. I tak, w czwartek trzysta świeżutkich, pachnących paczków z piekarni Rogalik przybyło do szkoły. Tak, tak! 300 pączków 😊! Każdy z nich oznaczał złotówkę przekazaną na wsparcie misji. W Afryce złotówka jest o wiele cenniejsza niż w Polsce, dzięki niej "Fundacja Kapucyni i Misje" zapewnia: posiłki dla sierot, edukację dla dzieci z buszu, opiekę medyczną i leki, czystą wodę z nowych studni.Bardzo dziękuję za udział w akcji rodzicom, uczniom i wychowawczyniom:

Kl. 1a – wychowawczyni p. Dorota Wojtkiewicz – Kraska
            Kl. 1b – wychowawczyni p. Justyna Siekiera
            Kl. 2a – wychowawczyni p. Aleksandra Schoen – Kamińska
            Kl. 2b – wychowawczyni p. Małgorzata Kurowska
            Kl. 2d – wychowawczyni p. Maria Konik
            Kl. 3a – wychowawczyni p. Beata Sielecka
            Kl. 3b – wychowawczynie p. Magdalena Kozłowska
            Kl. 3c – wychowawczyni p. Agata Kin

JESTEŚCIE WIELCY WIELKOŚCIĄ
                 WASZEGO SERCA!!!!

Dziękuję!

Opiekun SKC Sylwia Chyła

• 05.02.2021 --- INFORMACJA!

• SZANOWNI PAŃSTWO,

ze względu na błąd odnaleziony w ostatniej wersji planu lekcji, konieczne było wprowadzenie zmian. Zmodyfikowana wersja będzie obowiązywała od poniedziałku 8.02.2021 r. Plan jest już dostępny w zakładce PLAN LEKCJI. Poprawki w dzienniku elektronicznym oraz na platformie Teams zostaną wprowadzone w czasie weekendu.BARDZO PRZEPRASZAM Państwa za kolejne zmiany i proszę o wyrozumiałość.

Małgorzata Kossak