• 26.04.2018 --- VI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ

     • Dnia 26 kwietnia 2018 roku w  Liceum Ogólnokształcącym Towarzystwa Salezjańskiego w Pile, odbył się VI Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej dla szkół podstawowych.   Celem konkursu było zachęcanie młodego pokolenia do obcowania z poezją przy jednoczesnym usprawnieniu kompetencji komunikacyjnych podczas publicznej prezentacji.
       

      Naszą szkołę w konkursie reprezentowały: Barbara Zadrożna, kl. IIIA, Aleksandra Jopek, kl. IVB, Julia Szews, kl. IVB, Antonina Strzelecka, kl. VA, Julia Wesołowska, kl. VA oraz Angelina Litwinienko, kl. VIB.

      Jury konkursowe, w którego skład weszli nauczyciele LOTS – po wysłuchaniu blisko 150 uczniów szkół podstawowych z Piły, Złotowa, Trzcianki, Czarnkowa, Margonina, Krajenki, Osieka, Człuchowa, Białej, Lipki i Łąkie - miało trudny orzech do zgryzienia. Recytujący zaprezentowali bardzo wysoki poziom a ich występy okazały się fantastyczne. Jury poddało ocenie wybór i stopień trudności wiersza, wymowę, modulację głosu uczestników oraz ogólne wrażenie artystyczne. Zwycięzcy zostali wyłonieni w następujących grupach wiekowych: kl. I, II, III, IV, V,  VI oraz VII.  Jury konkursowe nagrodziło nagrodami książkowymi i dyplomami 50 uczestników.

      Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Dlatego też jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennice naszej szkoły stanęły na podium i zostały wyróżnione. Wśród nich znalazły się:

      JOPEK ALEKSANDRA, kl. IVB – I MIEJSCE w kategorii klas IV

      WESOŁOWSKA JULIA , kl. VA – I MIEJSCE w kategorii klas V

      LITWINIENKO ANGELINA, kl. VIB – II MIEJSCE w kategorii klas VI

      ZADROŻNA BARBARA, kl. IIIA – WYRÓŻNIENIE w kategorii klas III

      STRZELECKA  ANTONINA, kl. VA – WYRÓŻNIENIE w kategorii klas V

       

      GRATULACJE !!!!
       

      ANNA STRUGAREK

     • 18.04.2018 --- Warsztaty filmowe w Gdyni

     • 18 kwietnia 2018 roku jako filmowa część klasy 2B gimnazjum, wraz z opiekunką – panią Beatą Lipowicz – udałyśmy się do Gdyńskiej Szkoły Filmowej na warsztaty filmowe. Mimo iż wyruszyłyśmy tam bardzo wcześnie rano, a podróż była długa i męcząca, byłyśmy bardzo podekscytowane nadchodzącym dniem. Kiedy około godziny 10:00 dotarłyśmy na miejsce, przywitał nas pan prowadzący warsztaty wraz z inną grupą, która współtowarzyszyła nam podczas tej przygody.

      Na początku było trochę praktyki – ustawienia kamery, poszczególne plany filmowe – którą poznałyśmy już wcześniej na zajęciach w szkole. Następnie, wraz z drugą grupą, nakręciliśmy kilkuminutową etiudę pt. „Walentynki”. Główną rolę zagrała w nim Julka Ciesak i trzeba przyznać, że naprawdę wczuła się w odgrywaną przez siebie postać. Przy tworzeniu filmu było dużo śmiechu, mnóstwo wpadek i jeszcze więcej satysfakcji, kiedy udało nam się w końcu nakręcić dane ujęcie. Zobaczyliśmy również i przekonaliśmy się o tym, jak wiele pracy i osób potrzeba, by stworzyć trwający zaledwie kilka minut film. Po prawie trzech godzinach kręcenia i godzinnej przerwie, rozpoczęły się warsztaty z montażu, na których nasze „dzieło” zostało zmontowane i dopięte na ostatni guzik. Byliśmy bardzo zadowoleni, kiedy zobaczyliśmy efekt końcowy, bowiem film wyszedł naprawdę nieźle. Na końcu, dostałyśmy dyplomy za uczestnictwo w warsztatach, pożegnałyśmy się z drugą grupą i wróciłyśmy do domu.

      Bawiłyśmy się naprawdę dobrze mimo zmęczenia, które towarzyszyło nam z powodu bardzo rychłego wstania z łóżka. Ale czego się nie robi, by zdobywać doświadczenie i przeżywać nowe przygody! Szczególnie, że dzięki owym warsztatom myślę, że każda z nas zdobyła kolejne doświadczenia związane z kręceniem filmu i montażem. Poznałyśmy również kilka ciekawych osób, z którymi świetnie nam się pracowało.  Poziom Szkoły Filmowej w Gdyni oceniamy na naprawdę bardzo wysoki, mentorzy natomiast byli bardzo cierpliwi i wyrozumiali, za co byłyśmy im bardzo wdzięczne. Myślę, że każda z nas będzie wspominała ten dzień bardzo dobrze i mamy nadzieję na jeszcze więcej tak ciekawych i udanych wyjazdów.

       

      Julia Gładych kl. 2B gimnazjum

      Fotografie: Martyna Cieślińska 2B gimnazjum

     • 09.04.2018 --- Wycieczka do Nadleśnictwa Zdrojowa Góra

     •    W dniu 9 kwietnia 2018 roku grupa uczennic z klasy Va i Vc udała się do Nadleśnictwa Zdrojowa Góra. Tematem spotkania był las i jego znaczenie dla mieszkańców. Pani Anna Kałka – leśniczka, w bardzo atrakcyjny sposób przekazała uczennicom informacje na temat wielkiej roli lasu. Praca w grupach bardzo pochłonęła uczennice. Zadanie indywidualne uczennice wykonywały jak przysłowiowe mrówki, a największy sukces osiągnęła Julka Domagalska, która otrzymała nagrodę.

      Oto kilka wypowiedzi uczennic po spotkaniu:

      Hania Słowińska –„Czas spędzony w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra nie był czasem straconym. Pani leśnik przekazała nam dużo wiedzy i ciekawostek o lesie i  zwierzętach tam żyjących. Pod koniec zajęć dostawałyśmy zadania, w których każdy z nas mógł sprawdzić swoją wiedzę. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tych spotkaniach. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w tym miejscu.”

      Zosia Pielacha – „ Bardzo podobają mi się wizyty w Zdrojowej Górze. Są bardzo interesujące. O dziwo, Pani Kałka ma jeszcze dla nas cierpliwość. Były ciekawe zadania domowe. Bardzo dużo możemy się tam nauczyć. Jest tam fajnie.”

      Julka Wesołowska – „ Bardzo podobały mi się wizyty w Zdrojowej Górze, ponieważ rozwinęłam swoją wiedzę o lesie i o ochronie środowiska. Wszystkiego nauczyłam się poprzez zadania, pracę w grupach, filmy. Mogę też pochwalić Panią Kałkę za cierpliwość. Dzięki tym spotkaniom inaczej patrzę na las i wszystko co w nim żyje. Bardzo chciałabym mieć jeszcze szansę na takie spotkanie.”

       

      Opiekun: Marlena Wesołowska

     • 10.04.2018 --- IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS III

     • 10 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się  IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS III. W konkursie wzięło udział piętnastu uczniów z klas trzecich pięciu pilskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Anna Furman, kl. IIIA, Aleksandra Szydłowska, kl. IIIA oraz Wojciech Szymków, kl. IIIB.

      Konkurs przeprowadzony został w dwóch etapach – pisemnym oraz ustnym. Po sprawdzeniu prac jury  wyłoniło dziesięciu uczniów, którzy przystąpili do części ustnej.

      Miło jest nam ogłosić, że uczennica naszej szkoły Anna Furman (kl. IIIA) spisała się na medal i zdobyła wyróżnienie.

      SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!

      Anna Strugarek

     • 09.04.2018 --- MIEJSKI ETAP XLI TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

     • 09 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się miejski etap

      XLI Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. 

      Do rywalizacji przystąpiły drużyny z pilskich klas gimnazjalnych.

      Uczestnicy konkursu rozwiązywali dwa testy:

      • Pierwszy obejmował zagadnienia dotyczące zasad i przepisów o ruchu pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym.
      • Drugi to test – skrzyżowania składa się z 10 zadań polegających na ustaleniu prawidłowej kolejności przejazdu przez skrzyżowanie.

      W jury zasiedli: przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Pile: st. sierż. Przemysław Mazur i sierż. sztab. Marcin Knapiński oraz hm. Grzegorz Rzymski – komendant Hufca ZHP.
      Drużyny, które zakwalifikowały się do etapu powiatowego to:

      • drużyna z Towarzystwa Salezjańskiego w Pile,
      • drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile.

      Zespół naszej szkoły reprezentowany przez Wiśniowieckiego Karola, Sengera Adriana, Jarczaka Kubę z klasy IIIA zdobył trzecie miejsce.


      05 kwietnia 2018r Andruszko Piotr, Pielacha Zofia,  Więckowska Weronika, Zieliński Jędrzej -uczniowie z klas V a zdobyli I miejsce wśród pilskich szkół podstawowych w miejskim etapie XLI Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym i będą reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym.

      Gratulujemy.

      Zdzisława Rzeczycka

     • 07.04.2018--- INTEGRANCIK 2018

     • Dnia 7 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi odbył się kolejny finał MIEJSKIEGO KONKURSU WIEDZY ZINTEGROWANEJ

      INTEGRANCIK 2018.

      Brali w nim udział uczniowie klas trzecich pilskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali:

      3a – wych. pani Beata Sielecka:

      Kosiniec Julia, Zadrożna Barbara, Piwowarczyk Jakub, Koper Tymoteusz, Środa Julia

      3b –wych. pani Magdalena Kozłowska:

       Szweda Tomasz,  Szymków Wojciech,  Mokras Maciej,  Banasz Kalina, Szameto Zuzanna

      3c –wych.  pani Agata Kin:

      Kelich Aleksandra, Winnicka Roksana

      3d – wych.pani Katarzyna Adamczyk:

      Jasiukiewicz Oliwia, Kułak Agata

       

      Wszyscy uczniowie reprezentujący naszą szkołę w finale konkursu zdobyli

      PUCHAR PRZECHODNI.

       

      WYRÓŻNIENIA w tym konkursie otrzymali:

      Aleksandra Kelich 3c

      Zuzanna Szameto 3b

      Tomasz Szweda 3b

      Jakub Piwowarczyk 3a

      Roksana Winnicka 3c

       

      WSZYSTKIM  UCZESTNIKOM  KONKURSU  GRATULUJEMY SUKCESÓW !!!

       

      Małgorzata Kurowska

     • 14.04.2018 --- Turniej Mikstów Siatkarskich Klas Czwartych - SP6

     •       14 kwietnia tego roku „świeża” klasa sportowa naszej szkoły (4a) wzięła udział w pierwszym oficjalnym turnieju siatkarskim w formie mikstów (par mieszanych). Imprezę przygotowali n-le uczący w tej klasie wychowania fizycznego – p.Dorota Zaleska oraz p.Ireneusz Gondek. Ktoś może zadać sobie pytanie, dlaczego dopiero pierwszy turniej… odpowiadamy – mozolna i mrówcza praca w pierwszym i części drugiego semestru pozwoliła za zaprezentowanie podstawowych umiejętności technicznych naszych podopiecznych w takim stopniu, by oni sami byli z efektu zadowoleni. Wcześniej nie miałoby to najmniejszego sensu, wszak siatkówka należy do najbardziej technicznej gry zespołowej. Dzisiaj nasi sportowcy zaprezentowali się bardzo godnie, a spotkania obfitowały w szalenie emocjonujące akcje. Widzami w to sobotnie przedpołudnie byli rodzice oraz rodzeństwo naszych podopiecznych.


             Graliśmy systemem „każdy z każdym”, a wystąpiło 8 par!!! Chłopcy dolosowali do pary dziewczynę ze swojej klasy. Po losowaniu nastąpiła krótka odprawa dla zawodników określająca zasady gry m.in. boiska 4,5 x 5 m, a także dzieci poznały sędziów na poszczególnych boiskach.


             Mecze były bardzo zacięte i widowiskowe. Rozegraliśmy 7 rund, po cztery spotkania w rundzie. Ostatecznie po podliczeniu wszystkich dużych punktów (zwycięstwo – 3 pkt, remis – 2 pkt, przegrana – 1 pkt) trzeba było również policzyć te małe, co świadczy o wyrównanym poziomie rozgrywek. Dopiero małe punkty wyłoniły miejsca 2i 3 oraz 4 i 5. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:


      8 miejsce – Amelka i Julka – 7 pkt

      7 miejsce – Zuzia Z. i Ola – 11 pkt

      6 miejsce – Hania i Bartek – 13 pkt

      5 miejsce – Magda i Mateusz – 14 pkt (100 małych pkt)

      4 miejsce – Zuzia i Jonatan – 14 pkt (117)

      3 miejsce – Oliwia i Kuba – 17 pkt (123)

      2 miejsce – Lena i Hubert – 17 pkt (126)

      1 miejsce – Agata i Łukasz – 19 pkt


           Organizatorzy (p.Zaleska i p.Gondek) przyznali również dwie nagrody specjalne dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika turnieju. Okazałe dyplomy w tej kategorii otrzymali – Agata Kalka i Hubert Stachowicz. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne dyplomy; był też słodki poczęstunek.


          W rolę sędziów wcielili się uczniowie klasy 3 sportowej – Roksana Więckowska, Weronika Kordyś, Miłosz Tomaszewicz oraz Adrian Kotowski, którym pragnę serdecznie podziękować. Swoją pracę wykonali sumiennie i profesjonalnie.


      Naszym młodym adeptom sztuki siatkarskiej życzymy powodzenia w kolejnych turniejach i zawodach sportowych, które przed nimi.


      Zapraszam do galerii foto

      Ireneusz Gondek

     • 13.04.2018 --- KOMUNIKAT

     • Kliknij KOMUNIKATY w prawej kolumnie strony a otworzysz powyższą informację w postaci pliku PDF.

     • 05.04.2018 --- Finał Rejonu Pilskiego SP w Piłce Siatkowej Chłopców r 2004-2002 - SP2 Piła

     •        Relacja z etapu rejonowego naszych najstarszych siatkarzy również z lekkim poślizgiem… winowajcą natłok pracy - nieznany byt - który wymusił taki, a nie inny czas literacki w pracy belfra…

            5 kwietnia 2018 roku w dwóch salach graliśmy etap eliminacyjny do szczebla wojewódzkiego rozgrywek siatkarzy, który w pełnej nazwie brzmi – Mistrzostwa Rejonu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców rocznika 2004-2002.

             Historia lubi się powtarzać… choć zespoły skrajnie różne, to rywalizacja wyglądała niemal identycznie, co zeszłoroczny event. Pozwólcie, że przypomnę, iż w finale szczebla powiatowego zajęliśmy wtedy 2 miejsce (przeciwnik – G5 Piła), a w finale szczebla rejonowego przeciwko tej samej drużynie odnieśliśmy spektakularne zwycięstwo i awans do rozgrywek wojewódzkich… tak było w roku ubiegłym…

           W tym roku szkolnym reprezentacja – jak już pisałem w poprzednim artykule – zajęła 2 miejsce w powiecie, przegrywając w finale z mocnym zespołem Szkoły Podstawowej nr 2 (byłe G5 Piła). Omawiany turniej szczebla rejonowego (5 kwietnia 2018 – czwartek) rozgrywany był w dwóch obiektach: grupa 1 (SP2, SP Wieleń z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego i SP Złotów) przy Roosevelta 12; grupa 2 (SP6 Piła, SP Szamocin – powiat chodzieski oraz SP Skoki – powiat wągrowiecki), przy Bydgoskiej 23.

           W grupie 1 nie pojawiła się drużyna ze Złotowa, wydatnie zmniejszając zmęczenie chłopców prowadzonych przez p.Jacka Piechotę, opiekuna SP2. W hali gospodarza odbył się zatem tylko jeden mecz – SP2 kontra SP Wieleń, zakończony zwycięstwem tych pierwszych 2:0.

           W grupie 2 frekwencja była stuprocentowa. Mecze „każdy z każdym” rozpoczęliśmy od spotkania SP6 – SP Szamocin. Początek spotkania był bardzo niekorzystny dla naszej drużyny – 0:3 dla Szamocina i nerwowe spojrzenia w kierunku ławki trenerskiej. Jednak po kilku akcjach głowy nieco ostygły i z ogromną determinacją ekipa prowadzona przez p.Gondka parła do przodu. Druga odsłona tego meczu to przysłowiowy „walec”… szybko, sprawnie i konsekwentnie, pieczętując spotkanie wynikiem 2:0 (25:8 oraz 25:10).

           W drugim meczu naprzeciw siebie stanęły podstawówki ze Skoków i Szamocina. Drużyny walczyły punkt za punkt, co miało odzwierciedlenie w wyniku końcowym – wygrali chłopcy ze Skoków 2:0 w setach 25:23 i 31:29!

           W trzecim spotkaniu tej grupy – SP6 podejmowało chłopców ze Skoków. Mecz miał jednostronny przebieg i dobitnie pokazał, że prócz umiejętności techniczno-taktycznych, ważne jest przygotowanie mentalne. Wynik końcowy 2:0 w setach do -10 i -12 wzmocnił głowy naszych chłopaków…

           Po fazie grupowej przeszliśmy do pobliskiej hali SP2, w której odbyła się faza finałowa według klucza: drugi zespół z gr.A kontra drugi z gr.B o 3 miejsce, natomiast zwycięzcy obu grup o 1 miejsce i bezpośredni awans do etapu wojewódzkiego.

           Mecz o 5 miejsce nie odbył się z racji tego, że grupę 2 tworzyły dwie drużyny, Złotów nie pojawił się na zawodach, tym samym piąte oczko przypadło w udziale trzeciej drużynie naszej grupy – SP Szamocin.

           O brąz walczyły teamy ze Skoków i Wielenia. Spotkanie było bardzo zacięte i koniec końców tie-break rozstrzygnął, kto jest lepszy. Ale po kolei… pierwszy set dla Skoków 25:22, drugie rozdanie – pomimo prowadzenia chłopców ze Skoków – dla Wielenia 25:23. Tie-break zakończył się wynikiem 15:13, a górą byli goście z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego – SP Wieleń.


           Mecz o złoto, to jak pisałem we wstępie artykułu, powtórka z finału zeszłorocznego. Po przeciwnych stronach siatki odwieczni rywale naszego powiatu i rejonu – SP2 (byłe G5) oraz SP6 (byłe ZS3). Drużyny bardzo podobne jeśli weźmiemy pod uwagę stronę techniczną, natomiast skrajnie różne biorąc pod uwagę dyspozycję mentalną w dniu zawodów… Konsekwencja, brak błędów, skuteczność na siatce oraz ogromna determinacja w zdobywaniu kolejnych punktów to elementy, które złożyły się na efektowne zwycięstwo 2:0 w setach do -21 i -16 pkt. – BRAWO CHŁOPCY!!! POKAZALIŚCIE CHARAKTER!!! Aktorami tego sukcesu byli zarówno chłopcy prowadzeni na co dzień przez p.Justynowicza, jak i p.Gondka, a byli to: Wojtek Przybylski (2c), Łukasz Pietrzak (2c), Filip Grabarczyk (2c), Kuba Adamik (2c), Kuba Jarczak (3a), Dominik Koźma – kapitan drużyny (3c), Szymon Koneczny (3c), Nikodem Kowalski (3c), Oskar Tabała (3c), Adrian Kotowski (3c), Janek Sierszchuła (3c) oraz Mateusz Bednarek (3c).


           Awans do finału wojewódzkiego to kolejny już tego typu sukces z rzędu naszych najstarszych roczników. Mamy niesamowitą ciągłość i powtarzalność i jako jedyni po raz 5 od roku 2013/2014 reprezentować będziemy nasze miasto, powiat i rejon pilski na tak prestiżowym turnieju, a co dodatkowo dodaje pikanterii – jak przed pięciu laty tak i teraz finał odbędzie się w Turku, do którego udamy się 25 kwietnia we środę. Czeka nas zatem dłuuuuga podróż na południe naszego województwa, ale w ten etap po cichu celowaliśmy i będziemy walczyć o jak najlepszy rezultat z szalenie utytułowanymi przeciwnikami z Turku, Wrześni i Nowego Tomyśla.


      Trzymamy kciuki, a na relację zapraszam na naszą www po przyjeździe…

      Zapraszam do galerii foto z opisanego eventu


      Ireneusz Gondek

     • 08.03.2018 --- Finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego SP w Piłce Siatkowej Chłopców r. 2004-2002

     •       Zapraszam na krótką relację z nieco spóźnionego Finału Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców rocznika 2004-2002. Wspomniany finał odbył się 8 marca 2018 roku (czwartek) w hali SP2 w Pile. Organizatorem turnieju był tradycyjnie NSZS w Pile, a gospodarzem SP2 w osobie p.Jacka Piechoty.

       

      Uczestnikami finału były zespoły, które w eliminacjach zajęły 1 i 2 miejsca i tak – w pierwszym półfinale SP11 zmierzyło się z naszą placówką. Mecz był szalenie zacięty. Koledzy z jedenastki postawili bardzo wysoko poprzeczkę i sensacyjnie wygrali pierwsze rozdanie na przewagi 29:27! Po zimnym prysznicu trener i opiekun chłopców – p.Gondek – wstrząsnął ekipą, motywując skutecznie oszołomionych nieco „szóstkowiczów”. Ne efekty nie trzeba było długo czekać. Drugi set to prawdziwa „demolka” w wykonaniu naszych chłopców  zakończona wynikiem 25:11. Tie-break nie wprowadził żadnej nerwowości w szeregi naszego teamu i spokojnie dowieźliśmy wynik 15:9 do szczęśliwego zakończenia 2:1. To zwycięstwo dało nam już awans do etapu rejonowego, ale chcieliśmy udowodnić, że stać nas na więcej…

      W drugim półfinałowym spotkaniu zmierzyły się zespoły SP2 i SP Łobżenica. Mecz bez większych emocji zakończony wynikiem 2:0 (25:9 i 25:21).

      W spotkaniu o 3 miejsce i brązowe medale SP Łobżenica podejmowała, jak łatwo się domyślić, drużynę z SP11. Po końcowym gwizdku sędziego górą byli Ci drudzy, którzy wygrali 2:0 (25:22; 25:20).

       

      Mecz finałowy to pojedynek zespołów, które nieco wcześniej zapewniły już sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek. Obie ekipy były nieco rozluźnione i mogły pokazać pełen wachlarz swoich umiejętności. Ostatecznie nasi rywale nie pozostawili nam złudzeń i wygrali bardzo pewnie 2:0 do -17 i -20 pkt. Przyczyną porażki była – okiem trenera – bardzo niska skuteczność w polu serwisowym, niewielki procent dokładności przyjęcia piłki i sporo błędów własnych podczas dogrywania piłki do rozgrywającego…

       

      Życzę chłopakom, by w kolejnym etapie rozgrywek byli bardziej skoncentrowani kolokwialnie pisząc „na robocie”, ponieważ są w stanie wygrać z każdym, co pokazywały liczne spotkania kontrolne z dużo mocniejszymi przeciwnikami niż SP2…

       

      Zapraszam do obejrzenia fotek z finału powiatowego, które „pstrykali” – Nadia Michalska oraz Arek Baranowski.

       

      Ireneusz Gondek

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w Pile
   • sekretariat@sp6pila.dlaedu.pl
   • agatamadej@sp6pila.dlaedu.pl
   • (67) 211 74 52 fax: (67) 211 74 73
   • ul. Żeromskiego 41, 64-920 Piła
   • KLASY 1-3 SP: justyna_siekiera@o2.pl KLASY 4-7 SP oraz 2-3 GIM: agatamadej@interia.pl SPORTOWE: m.iwanicki9@wp.pl
   • 764-23-33-770
 • Galeria zdjęć

  • 20.05.2020--- KILOMETRY DLA HANECZKI
  • 24.01.2020 --- INFORMACJE O ZIMOWISKU.
  • 23.01.2020--- „Puchatki” z Przedszkola nr 18 z wizytą w naszej szkole .
  • 23.01.2020 --- SALE SPOTKAŃ Z RODZICAMI
  • 21.01.2020---Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego dla uczniów klas 1
  • 21.01.2019 --- SKRÓCONE LEKCJE W ŚRODĘ.
  • 09.01.2020--- DRZEWO ŻYCIA DLA RWANDY
  • 27.12.2019--- Świąteczny dar naszych serc. Paczka dla potrzebujących seniorów.
  • 27.12.2019--- Pomocnicy Świętego Mikołaja.
  • 21.12.2019 --- CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA.
  • 09.12.2019--- Listy Św. Mikołaja...
  • 14.12.2019--- Wigilia Miejska