• 03.10.2019--- Piknik z okazji zakończenia lata

• W piątek 20.09.2019 r.  na osiedlu „Górne” odbył się piknik na zakończenie lata. Organizatorami spotkania byli m.in. Zarząd i Rada Osiedla Górne, spółdzielnie mieszkaniowe funkcjonujące na tym osiedlu oraz liczni przyjaciele.

Także Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich przyłaczyła się do festynu. Koordynatorką ze strony szkoły była pani dyrektor Małgorzata Strzelecka, gry i konkursy prowadziły nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: pani Katarzyna Adamczyk, pani Beata Foszcz i pani Katrzyna Sykutera-Świerczyńska.

Dzięki wspaniałej współpracy na uczestników pikniku czekały liczne gry, zabawy, grochówka, kiełbasa z grilla, dmuchane zamki, pokaz judo i wiele innych atrakcji.  Fotografie wykonał pan Paweł Stalęga i pan Przemysław Chamczyk.

Katarzyna Sykutera-Świerczyńska