• 16.03.2019 --- XX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Piły

•            W dniu 16.03.2019 uczennice klasy V A reprezentowały Naszą Szkołę w XX Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Do zawodów w tej kategorii wiekowej zgłosiło się 20 drużyn.

Organizator turnieju podzielił zespoły na 4 grupy w których to toczyły się eliminacje. Drużyny grały w systemie "każdy z każdym". Po rozegraniu tych spotkań poszczególne zespoły trafiły do grup półfinałowych. Nasze dziewczyny wygrały swoje spotkania eliminacyjne. W półfinale niestety przegrały 1 spotkanie (na 4 rozegrane) i tym sposobem znalazły się w stawce drużyn grających o 6 premiowane miejsce w tym turnieju. Walczyły bardzo dzielnie i w końcowym rezultacie zajęły miejsce 6 wśród 20 ekip startujących w zawodach. Drugi Nasz zespół zajął 8 miejsce.

Skład  zespołów

I zespół

Chudzik Magdalena

Kalka Agata

Kubiś Hanna

Preihs Apolonia

II zespół

Niebrzydowska Oliwia

Kaja Zuzanna

Zajkowska Zuzanna

Osowicka Lena

Opiekun drużyn I autor artykułu - Dorota Zaleska.

• 07.03.2019 ---

• Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasza uczennica III klasy gimnazjum Oliwia Tomczyk zajęła I miejsce w IX Edycji Międzypowiatowego Konkursu „Muzyka kluczem do języka”. Zaśpiewała pełen emocji utwór Christiny Aquilery pod tytułem „Hurt”. Wznosząc się na wyżyny muzycznej perfekcji zdeklasowała wszystkie swoje rywalki. Gratulujemy zwycięstwa!!!

Film przedstawiający Oliwię w akcji znajdziecie pod poniższym linkiem:

Joanna Nowicka- Środa