• 03.03.2018 --- Powiatowy Turniej Dziewcząt i Chłopców w Warcabach Klasycznych

•           Dnia 3 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole Powiatowy Turniej Dziewcząt i Chłopców w Warcabach Klasycznych. Zawody zostały rozegrane w ramach XIX Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego. W zawodach brali udział uczniowie 12 szkół podstawowych. Rozegrano 7 rund. Zawody otworzył Dyrektor naszej szkoły pan Grzegorz Mąka. Z ramienia Nadnoteckiego Szkolnego Związku Sportowego w turnieju uczestniczyła pani Renata Wolska.

Naszą szkołę reprezentowali: Zosia Waszak, Tymoteusz Wojdyło i jako rezerwowy Stanisław Gutowski - uczniowie klasy V A oraz Szymon Brzezowski z klasy IV C. Należy odnotować bardzo dobry występ w kategorii chłopców -Szymon zajął 6 miejsce, a Tymoteusz był 10. W kategorii dziewcząt debiut zaliczyła Zosia, która w klasyfikacji końcowej zajęła 16 miejsce. W punktacji łącznej szkół nasi zawodnicy uplasowali się na 5 miejscu.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Opiekun drużyny oraz autor artykułu i zdjęć: Sławomir Grzegorczyk.

• 02.03.2018 --- REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

• Poniżej przedstawiono harmonogram przebiegu REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH, które odbędą się od 5 do 7 marca. Harmonogram w postaci pliku PDF znajdziecie w zakładce KOMUNIKATY po prawej stronie.