• 13.06.2019 --- XV MISTRZOSTWA SZKOŁY KLAS VIII i III GIMNAZJUM W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

• W czwartek 13 czerwca odbyły się XV Mistrzostwa Szkoły Klas VIII i III Gimnazjum w Piłce Nożnej Chłopców. Turniej wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy w 15 – letniej tradycji rywalizowały klasy VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum.

Bezapelacyjnie zwyciężyła klasa 3C Gimnazjum. Walka o kolejne lokaty trwała do samego końca. W przypadku miejsc medalowych; srebrnych i brązowych do ich wyłonienia potrzebny był rezultat bezpośredniego meczu.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Jakub Majewski, który nie znalazł pogromcy we wszystkich spotkaniach. Najlepszym strzelcem z ośmioma trafieniami został Jakub Adamik, na co dzień zawodnik UKS SOCCER STARS, o którego względy zabiegają drużyny z Bydgoszczy oraz Szczecina. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Adam Krystek, który poprowadził swoją klasę do wicemistrzostwa.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów przedsięwzięcia; nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 6: Pani Justyny Waszak, Pana Ireneusza Gondka, Pana Mateusza Iwanickiego oraz Mariusza Kwiatkowskiego.

Autor relacji: Miłosz Malczewski